Mehmet Yaşar - Firma Sahibi

Ekip İnşaat Ltd. Şti. 1994 yılından itibaren bölgemiz inşaat sektöründe, tamir ve bakım işlerinde mesleğin içinden birisi olarak çözüm üretmek suretiyle hizmete devam etmiş, başta anahtar teslimi ve kat karşılığı inşaat olmak üzere konut inşaatının tüm ihtiyaçlarınına A dan Z ye (alçı, boya, çatı, cephe, kalıplı inşaat, bahçe duvarı, mantolama, izalasyon vb.) cevap verebilecek bilgi ve tecrübeye sahip olarak (1200 m2 iskele, desenli bahçeduvarı kalıbı, 850 m2 metal inşaat kalıbı) hizmete devam etmektedir. Balıklı bölgesinde anahtar teslimi 12 daireyi sorunsuz teslim etmiş, yeni kat karşılığı inşaat için kendi arsamız olan Menderes bulvarı (salı pazarı) inşaata başlamış olup, Yiğit sokakta ve Balıklıda bulunan 1150 m2 lik arsalarımıza projelendirme çalışması devam etmekte olup, bu arsaların haricinde değişik merkezi yerlerindeki arsalar içinde girişimlerimiz vardır.

 

Vizyonumuz:

Bölgemize hizmet veren şirketimizin kaliteyi ön planda tutarak rekabetci olmak ve tercih edildiğimiz işlerde Fen ve Sanat kaidelerine uygun meslek ahlakından ödün vermeden işi zamanında teslim ederek bize yakışanı yapabilmek için gayret sarf etmektedir.

Misyonumuz:

Aile şirketi havasından kurtularak gelecekte...;

a- Her meslekten mühendis kadrosuyla ekip oluşturup bölgemize, ülke geneline ve yurt dışında hizmet verebilmektir.

b-Bölgemizde ALO TAMİR servisi kurmak suretiyle her tür tamiratın kalite ve tek elden olmasını temin etmektir.


Sonuç olarak; Bu misyonla, Ekip İnşaat adına kurumsallaşarak, bizden sonra devamına imkan sağlamaktır. Saygılarımla... (Mehmet Yaşar - Firma Sahibi)